Komanda

APIE

Organizacijos SOAR įkūrėja ir konsultantė. Daugiau kaip 15 metų fasilituoja pokyčius kompanijose, strateginiuose, vizionieriškuose ar bendruomenės projektuose, pasitelkdama “Storytelling” metodą bei “Art of Hosting” praktiką.
Mary Alice Arthur

Mary Alice Arthur

SOAR konsultantė (Naujoji Zelandija)

APIE

Buvęs Arvi įmonių grupės personalo vadovas, šiuo metu ISM vadybos ir ekonomikos universiteto valdybos vicepirmininkas, Vilniaus universiteto filosofijos mokslų doktorantas.
Justas Kučinskas

Justas Kučinskas

ISM universiteto valdybos vicepirmininkas

APIE

Vokietijoje pripažintas edukatorius, daugiau kaip du dešimtmečius dirbęs prodiuseriu Neuss kutūros skyriuje. 2007 m. įgijo sisteminio konsultanto kvalifikaciją, o nuo 2014 m. turi universitetinį psichologo išsilavinimą ir užsiima šia praktika. Sukūrė ugdančiojo vadovavimo programą “360° Coaching”, skirtą ugdyti kultūros sektoriuje dirbančius žmones ir komandas.
Andreas Giesen

Andreas Giesen

Psichologas, konsultantas (Vokietija)

APIE

Baigė teatro edukologijos magistrantūrą Edukologijos Universitete. Klaipėdos universiteto Režisūros katedroje dėstė kūrybinį mąstymą, kūrybinio bendradarbiavimo metodus. Dabar dirba Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos teatro mokytoju ir laisvai samdomu lektoriumi bei konsultantu.
Andrius Chomičius

Andrius Chomičius

Kūrybinio mąstymo ir teatro mokytojas

APIE

Prieš 12 metų pradėjęs kurti įvairius vaidmenis profesionalioje Lietuvos teatro scenoje, dirbo su pasaulyje pripažintais režisieriais (J. Vaitkumi, O. Koršunovu, Y. Ross, A.Jankevičiumi) ir už šią veiklą buvo įvertintas valstybiniu „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimu . Lektoriaus kelią pradėjo Lietuvos skautijoje. Vėliau savo patirtis pradėjo jungti ir taikyti dirbdamas versle.
Paulius Tamolė

Paulius Tamolė

Thinking Organisations konsultantas

APIE

Organizuoja ir veda dalyvaujančiosios lyderystės mokymus bei konferencijas švietimo įstaigoms, verslo ir nevyriausybinėms organizacijoms. Dalyvavo programoje “Renkuosi mokyti!”, projekte “Kūrybinės partnerystės”, taip pat dėstė ISM universitete.
Julius Paplauskas

Julius Paplauskas

Thinking Organisations konsultantasshare on